5 Ağustos 2013 Pazartesi

Bilgilendirme

Almanya'dan sevgilerle,

Bundeslager süresince kamp alanında internet erişimimiz olmadığı için uzun bir süre günlüğümüzü güncelleyemedik. Fakat şu anda Siegen'da ailelerle birlikteyiz, buradayken günlüğü her zaman olduğu gibi olabildiğince çabuk bir şekilde güncellemeye devam edeceğiz Bu gecikme için özür diliyor ve anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Günlük Ekibi

3 yorum:

 1. BİLGİLENDİRME nin BİLGİLENDİRMESİ..
  Merhaba gençler,Merhaba arkadaşlar..
  Sizleri bende burdaki gelişmeler hakkında bilgilendirmek istedim.Futbol meraklıları icin bir iyi birde kötü haberim var.İyi haber Fenerbahçe salzburg engelini 3-1 lik skorla gecerek şampiyonlar ligine katılmak icin son engele geldi.Kötü haber ise maalesef gene Fenerbahceli eski futbolcu Selçuk Yula yı kaybettik.
  Sakarya"nın aydınlık gençleri sayfanızdaki Sakarya nerede uyuyor cümlesinin aksine ben hep o yazıyı Sakarya nerede aydınlanıyor,nereyi aydınlatıyor ama kesinlikle hiç uyumuyor diye düşünüyorum ve yorumluyorum.Bunun detayına girmiyorum ,girmekte istemiyorum ama bugün ve yakın gelecekte sizlerin vereceği aydınlığa bu ülkenin çok ama çok ihtiyacı olacak bu yüzden ışığınız eksik olmasın diyorum.
  Sevgili gençler Ülkemizde ramazan ayını nerdeyse bitirmiş bulunmaktayız.Kısmetse yarın bayramı kutlayacağız.Ben yarının telaşına düşmeden bugünden burada olmak ve yarın başlayacak olan bayram icin hepinizin ama hepininizin ve ayrıca sizleri yetiştiren büyüklerin bayramını kutlamak istedim.Önce kendinize ,sonra çevrenize olan sevginiz ve saygınız daim olsun diyor sağlıklı ve neşeli bir bayram geçirmenizi temenni ediyorum.
  selamlar ,sevgiler..
  ykö.88 ))
  not...kızım özbek cim bayram harçlığını hesabına virman ederek seni borçlu kendimi alacaklı duruma geçirdim.Dönüşte kalomoza hesabını kapatman için alacağım sıcak bir sarılma ve öpücüğü özlemle ve sabırsızlıkla bekliyorum.

  YanıtlaSil
 2. Hepinizin mutlu ve eğlenceli zamanlar geçirdiğinizi dinliyor ve takip ediyoruz. Bu organizasyon sizler için iyi bir deneyim ve aklınızda görsel bir bilgi birikimi oluşturduğunu/oluşturacağını ümit ediyor bu durumu da kendi adınıza çok iyi değerlendireceğinizi biliyorum. Sizin dönüş güzergahına geçtiğiniz bu günlerde bizde ramazanı sonlandırıp arife günü ve bayram öncesi hazırlıkları yapıyoruz yarın bayram ramazan bayramının ilk günü bayram tebrikleri ve kabulleri yapacağız bu seferlik sizsiz bir bayram geçireceğiz. Ben buradan siz gençlere iyi bayramlar demek istiyorum . Birbirinizle bayramlaşırken arkadaşlarınıza ailelerinizin de bayramlarını kutladıklarını iletmenizi istiyorum. Hepinize tekrar iyi bayramlar diliyor yanaklarınızdan öpüyorum.

  YanıtlaSil
 3. Overall sport selection is maybe on the slender aspect, but you can to|you presumably can} nonetheless play {a selection of|quite a lot of|a wide selection of} blackjack, roulette, and poker variants, as well as|in addition to} 20 stay vendor games. Once it’s fully installed, you get to get pleasure from a range of 100+ slots and other games, with Slots.LV kind sufficient to make all their desktop games out there for mobile play. There are 1000's of slots, together with tons of of progressive jackpots, as well as|in addition to} a huge arsenal of basic card and desk games. It’s additionally fully licensed and owned by Infinity Media, which runs a 솔카지노 number of|numerous|a selection of} reputable on-line casinos. After that, current gamers can get pleasure from common promos, together with a 24/7 bonus when you make a deposit of $30, $75, and $150 (this is an entirely unique bonus that we haven’t seen wherever else), and a brand new} sport bonus.

  YanıtlaSil